Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Костусєв Олексій Олексійович

БІОГРАФІЯ

Народився 29 червня 1954 року у м. Невельську Сахалінської області.
У 1975 році закінчив Одеський інститут народного господарства.
Економіст.
У 1980 році здобув ступінь кандидата економічних наук, а в 1987 році йому присвоєне вчене звання доцента.
Має понад ста друкованих наукових і методичних робіт, у тому числі монографії. Працював завідувачем кафедри Одеського інституту інженерів морського флоту.
Займав посади начальника відділу з нових форм господарювання, заступника голови Київського райвиконкому м. Одеси з економічних питань, голови міського комітету приватизації Одеської міської Ради народних депутатів.
Засновник і президент Благодійного фонду ім. Б. Дерев'янка. Обирався народним депутатом України третього скликання. З лютого 2000 року очолював Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій.
Є членом політвиконкому партії "Трудова Україна".
Заступник Голови Міждержавної ради з антимонопольної політики країн – учасниць СНД, Член Національної ради з питань адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, Національної ради з узгодження діяльності загальнодержавних і регіональних органів та місцевого самоврядування, українсько-американського Комітету з питань економічного співробітництва, Колегії Фонду Державного майна України, Координаційної ради з питань політики фінансового сектору, наглядової ради ВАТ "Державний експортно-імпортний банк України", заступник голови комісії з приватизації ВАТ "Укртелеком".
З 25.09.2004 р. – повноважний представник від уряду України в Міждержавній раді з антимонопольної політики держав-учасників СНД.
Нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня та орденом Української православної Церкви "Святого Рівноапостольного Великого Князя Володимира" ІІІ ступеня.
Володіє італійською мовою.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»